Kéri Henriett

E-mail cím: henriett.keri[kukac]gmail.com

Bors Edit

2015

• La rhétorique du vieillissement – La représentation du moi vieillissant chez Annie Ernaux et Benoîte Gorult – Karl-Franzens-Universität Graz, Ausztria, 2015. július 13-18.

2016

• A nagy illúzió? Az idősödés kérdésének vizsgálata a médiában a diskurzuselemzés és a vizuális retorika segítségével – Pázmány Doktori Konferencia, Pázmány Péter Katolikus Egyetem, Budapest, 2016. február 5.
  • La grande illusion? Images de la vieillesse: vers une rhétorique du discours médiatique, Univerzita Komenského, Bratislava, Szlovákia, 2016. június 25 - július 1.

• La représentation du moi vieillissant chez Annie Ernaux et Benoîte Groult. 2015. In: Verbum Analecta Neolatina, XVI (2015) / 1-2, 166-173.
  • A nagy illúzió? Az idősödés kérdésének vizsgálata a médiában a diskurzuselemzés és a vizuális retorika segítségével. 2016. In: Studia Varia Tanulmánykötet, Pázmány Péter Katolikus Egyetem, Budapest, 142-153. [letölthető]